Loading cart contents...
View Cart Checkout
Cart subtotal: 0.00

O nas

Polska marka iGranit powstała w rezultacie pasji i pracy osób, które chciały propagować nowoczesne, ponadczasowe oraz niezwykle trwałe produkty z kamienia naturalnego pochodzące między innymi z własnej Kopalni Granitu w Strzegomiu.

Efektem wieloletniego doświadczenia w branży kamieniarskiej stała się kompleksowa oferta produktów z granitu, z której dziś korzystają setki Naszych klientów.

Od początku dokładamy wszelkich starań aby produkty marki iGranit cechowały się wysoką jakością a ich użytkownicy mogli z satysfakcją korzystać z nich przez wiele lat.

Wysoką jakość i atrakcyjną cenę marki iGranit doceniło już wielu klientów. Wszystkim Naszym odbiorcom zapewniamy korzystne warunki współpracy. Cieszymy się zadowoleniem klientów nieustannie podnosząc jakość oferowanych przez Nas produktów.

Produkcja

Produkty spełniają wysokie normy jakościowe potwierdzone stosownymi certyfikatami i deklaracjami zgodności.

Doskonale rozbudowany park maszynowy i wykwalifikowany personel pozwalają spełniać nawet najbardziej wymagające życzenia Naszych klientów.

Logistyka

Zamówienia door-to-door. Wieloletnia współpraca z firmami przewozowymi sprawiła, że dostarczenie wybranego artykułu odbywa się dla Państwa w sposób niezwykle wygodny i możliwie najtańszy.

Dział sprzedaży i ekspozycja produktów

Łódź i Strzegom – dwa miejsca, w których oferowany przez Naszą firmę asortyment, dzięki szerokiej ekspozycji, mogą Państwo zobaczyć i dostosować do własnych potrzeb.

W działach sprzedaży stacjonarnej oraz pod podanymi w dziale KONTAKT numerami telefonów czekają na Państwa wykwalifikowani pracownicy gotowi odpowiedzieć na każde pytanie.