Kamień ogrodowy

Kamień ogrodowy to wyjątkowa i chętnie stosowana ozdoba ogrodów, wspaniale komponująca się z kwiatami i krzewami. Świetnie uzupełnia też wszelkie fontanny i oczka wodne. Oferujemy kamień dekoracyjny do ogrodu oraz kamienie na ścieżki ogrodowe. Nasze produkty można zobaczyć w Strzegomiu, gdzie wydobywamy granit oraz w Łodzi.

Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Funkcje i zalety kamienia ogrodowego


Kamień do ogrodu pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także istotnie wpływają na ekosystem w ogrodzie oraz komfort jego użytkowania. Ułożone w odpowiedni sposób kamienie dekoracyjne do ogrodu tworzą dodatkową warstwę, przez którą przesiąka woda, a co za tym idzie nie powstają kałuże. Sprawiają też, że korzenie roślin są lepiej zabezpieczone przed temperaturą i uszkodzeniami mechanicznymi, a także wpływają na wzrost chwastów i samosiejek. Granit jest trwały i nie ulega zniszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych, więc nie straszny mu ani wiatr, ani deszcz, ani śnieg – kamień ogrodowy zachowuje efektowny wygląd i swoje funkcje przez lata. Kamienie ogrodowe jak widać nie tylko świetnie się prezentują, ale dbają o Twój ogród i odejmują Tobie pracy przy nim.

 

Sprawdź naszą ofertę produktów z granitu

Hurtownia kamienia ogrodowego iGranit

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży kamieniarskiej rozumiemy oczekiwania naszych klientów i dokładamy wszystkich starań, by je spełniać z nawiązką. Cechuje nas najwyższa jakość obsługi i sprawne tempo obsługi zleceń. Naszym atutem jest współpraca z firmami przewozowymi, dzięki czemu oferujemy szybki, tani i bezpieczny transport pod wskazany adres.

Wybierając iGranit, decydujesz się na trwałość i najwyższą jakość. Naszą markę budowaliśmy latami i każde zamówienie jest dla nas sposobem, by potwierdzić, że słusznie klienci pokładają w nas zaufanie. Nasze produkty z granitu spełniają wszystkie normy; otrzymaliśmy też za nie różne certyfikaty jakości, które są dla nas przypomnieniem, by dalej wkładać całe serce w to, co robimy. Oferujemy kamyki dekoracyjne do ogrodu, ale także mnóstwo innych produktów z granitu, na przykład schody, krawężniki czy kostkę granitową.


Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Kamyki dekoracyjne i na ścieżki w naszej ofercie

Oferujemy kamień ozdobny ogrodowy i kamień ogrodowy na ścieżki. Kamienie dekoracyjne świetnie prezentują się w otoczeniu roślin i na trawnikach, nadając im naturalnego, ale eleganckiego wyglądu. To rozwiązanie bardzo chętnie stosowane w krajach takich jak Chiny i Japonia, gdzie ma długą tradycję. Z kamieni i roślin można tworzyć efektowne kompozycje. Ponadto kamienie chronią rośliny i zapobiegają namnażaniu się chwastów. Można go wykorzystać także do budowy oczek wodnych i fontann.

Z kolei kamień na ścieżki ogrodowe to ciekawa alternatywa dla standardowego chodnika. Prezentuje się bardziej elegancko i interesująco, jednocześnie przywodząc na myśl naturalne krajobrazy. Ponadto jest to mniejsza inwestycja niż układanie ścieżki z płyt chodnikowych. Oferujemy grysy i otoczaki w różnych wersjach kolorystycznych – białej, szarej, szaro-rudej i czarnej. Tak szeroki wybór gwarantuje, że w naszej ofercie znajdziesz idealne kamienie do ogrodu.

Jak u nas zamówić? To proste. Skontaktuj się z nami i określ, jaki kamień ogrodowy ozdobny bądź na ścieżkę i w jakiej ilości jest Ci potrzebny. Bezpłatnie wycenimy koszt realizacji zlecenia i ustalimy termin dostawy, którą zorganizujemy sami w systemie door-to-door. Cena kamieni ogrodowych zależy przede wszystkim od ich ilości i wersji kolorystycznej – jeśli chcesz urządzić większą przestrzeń, mamy specjalną ofertę w hurcie. Na żywo możesz obejrzeć nasz kamień ogrodowy w Łodzi i w Strzegomiu, czyli miejsca, w którym go wydobywamy.