Krawężnik granitowy

Krawężnik granitowy to często stosowany i skuteczny sposób wykończenia drogi, ulicy, parkingu lub chodnika, zarówno na własnej posesji, jak i w miejscu publicznym. Takie rozwiązanie cechuje się wysoką trwałością i eleganckim, schludnym wyglądem, dlatego cieszy się dużą popularnością. Krawężniki granitowe mimo upływu lat prezentują się bardzo dobrze i doskonale pełnią swoją funkcję. Wybierz krawężnik granitowy iGranit – postaw na najwyższą jakość!

Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Funkcje i rodzaje krawężników granitowych

Krawężniki mają za zadanie wyznaczać przebieg jezdni, jednocześnie zapobiegając nadmiernemu wnikaniu wilgoci w podbudowę drogi. W przypadku chodników znakuje granice chodnika i zieleni miejskiej.

Dostępnych mamy kilka rodzajów krawężników:

  • Krawężniki drogowe – podstawowy typ.
  • Krawężniki granitowe łukowe tworzą wszelkie zakręty owalne, a ich kształt podkreśla płynność przebiegu drogi.
  • Krawężnik granitowy najazdowy ma na celu jasne wytyczenie na przykład parkingu – trudno na niego najechać.
  • Krawężnik skośny ma dwie różne wysokości, w ten sposób pełniąc funkcję zarówno krawężnika najazdowego, jak i drogowego.

Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Krawężniki granitowe – wymiary

Oferujemy krawężniki w różnych wymiarach. W naszej ofercie możesz znaleźć:

  • krawężnik granitowy 15×30
  • krawężnik granitowy 20×30
  • krawężnik granitowy 20×20

Jeśli jest Ci potrzebny krawężnik z kostki granitowej na wymiar, skontaktuj się z nami – wykonujemy także obrzeża granitowe na wymiar.

Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Krawężnik granitowy


Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Krawężniki granitowe – Strzegom i Łódź

Nasze krawężniki granitowe możesz zobaczyć na żywo i przekonać się o ich jakości w Strzegomiu i w Łodzi, gdzie wystawiamy nasze produkty i służymy kompleksowym wsparciem podczas wyboru najbardziej odpowiedniego dla Twoich potrzeb. Cena naszych krawężników zależy od ich rodzaju, wymiarów i zamówionej ilości. Oferujemy dostawę w systemie door-to-door, czyli pod wskazany adres szybkim i bezpiecznym transportem doświadczonej firmy przewozowej.

Granitowe krawężniki w naszej ofercie cechują się najwyższą jakością i dbałością o każdy szczegół, co zapewnia ich trwałość i długoletni elegancki wygląd. Znajdują swoje zastosowanie podczas budowy wszelkiego rodzaju dróg, ulic i parkingów, a także jako obrzeża chodników. Przemawia za nami długoletnie doświadczenie, stworzone w oparciu o pasję, jaką jest dla nas kamieniarstwo. Stale poszerzamy swoje kwalifikacje, pozostając na bieżąco z nowymi trendami i nowinkami technologicznymi, czego przykładem jest nasz rozbudowany i profesjonalny park maszynowy, mogący obsługiwać liczne zlecenia każdego dnia. Naszym atutem jest także życzliwa i pełna wsparcia obsługa – dzięki doświadczeniu możemy służyć pomocą wobec wszystkich naszych klientów. Nie musisz się także przejmować dostawą, którą zorganizujemy za Ciebie. Jeśli chcesz wycenić swoje zamówienie lub zlecić nam produkcję krawężników granitowych, nie czekaj – skorzystaj z zakładki „Kontakt”.