O firmie

O nas

Polska marka iGranit powstała w rezultacie pasji i pracy osób, które chciały propagować nowoczesne, ponadczasowe oraz niezwykle trwałe produkty z kamienia naturalnego pochodzące między innymi z własnej Kopalni Granitu w Strzegomiu. Efektem wieloletniego doświadczenia w branży kamieniarskiej stała się kompleksowa oferta produktów z granitu, z której dziś korzystają setki Naszych klientów. Od początku dokładamy wszelkich starań aby produkty marki iGranit cechowały się wysoką jakością a ich użytkownicy mogli z satysfakcją korzystać z nich przez wiele lat.

Wysoką jakość i atrakcyjną cenę marki iGranit doceniło już wielu klientów. Wszystkim Naszym odbiorcom zapewniamy korzystne warunki współpracy. Cieszymy się zadowoleniem klientów nieustannie podnosząc jakość oferowanych przez Nas produktów.

Materiał jest z naszej kopalni granitu w Strzegomiu, jest to granit jasnoszary.

Przejdź do galerii

Produkcja

Produkty spełniają wysokie normy jakościowe potwierdzone stosownymi certyfikatami i deklaracjami zgodności.

Doskonale rozbudowany park maszynowy i wykwalifikowany personel pozwalają spełniać nawet najbardziej wymagające życzenia Naszych klientów.

Logistyka

Zamówienia door-to-door. Wieloletnia współpraca z firmami przewozowymi sprawiła, że dostarczenie wybranego artykułu odbywa się dla Państwa w sposób niezwykle wygodny i możliwie najtańszy.

Dział sprzedaży i ekspozycja produktów

Łódź i Strzegom – dwa miejsca, w których oferowany przez Naszą firmę asortyment, dzięki szerokiej ekspozycji, mogą Państwo zobaczyć i dostosować do własnych potrzeb.

W działach sprzedaży stacjonarnej oraz pod podanymi w dziale KONTAKT numerami telefonów czekają na Państwa wykwalifikowani pracownicy gotowi odpowiedzieć na każde pytanie.