Opornik granitowy

Opornik granitowy jest elementem wykończeniowym przy budowie ulic, dróg i parkingów. Celem jego stosowania jest zabezpieczanie kostki granitowej – opornik ma za zadanie pełnić funkcję obrzeża tak, by kostka się nie przesuwała pod wpływem siły wywieranej przez samochody. Jego ogromnym atutem jest wytrzymałość, wynikająca z właściwości granitu. Oporniki granitowe są odporne na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, dlatego są bardzo częstym wyborem podczas prac wykończeniowych wszelkiego rodzaju dróg.

Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Rodzaje oporników granitowych

Nasze oporniki granitowe są stworzone tak, by łączyć funkcjonalność z estetycznym wyglądem. Są trwałe i wytrzymałe i doskonale spełniają swoje zadanie, a przy tym świetnie komponują się z innymi elementami otoczenia, w szczególności z kostką granitową, a w ogrodach z roślinami. Mogą pełnić nie tylko funkcje opornika, ale także funkcję ozdobną na tarasach czy ogrodach. Są też odporne na uderzenia, mrozoodporne i całkowicie niepalne.

Oferujemy dwa rodzaje oporników. Opornik granitowy cięty ma gładką, wyszlifowaną powierzchnię i dobrze się komponuje jako wykończenie drogi, ulicy, parkingu lub podjazdu. Z kolei opornik granitowy surowo-łupany zachowuje swój naturalny, surowy wygląd, dzięki czemu może być stosowany na przykład w ogrodach czy na tarasach, pełniąc funkcję dekoracyjną. Nasze oporniki są jasnoszare lub ciemnoszare. Co istotne, nasze oporniki są stworzone tak, by zachowywać efektowny wygląd przez długie lata. Niezależnie od warunków pogodowych i sił działających na nie, zawsze będą wyglądać naturalnie i elegancko.

 

Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Opornik granitowy


Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Wymiary dostępnych oporników granitowych

 • 6/20/75-120
 • 6/25/75-120
 • 6/30/75-120

 • 8/20/75-120
 • 8/25/75-120
 • 8/30/75-120

 • 10/20/75-120
 • 10/25/75-120
 • 10/30/75-120

 • 15/30/75-120
 • 20/30/75-120

Transport i cena opornika granitowego

Wystarczy, że poinformujesz nas o wymiarach, kolorze i rodzaju opornika, jakiego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę. Gwarantujemy niskie ceny, bo korzystamy z lokalnych złóż granitu i nie musimy go transportować. Oferujemy dostawę door-to-door. Dzięki długoletniej współpracy i negocjacjom z firmami przewozowymi zapewniamy niskie ceny dostawy, która pozostaje przy tym bezpieczna i szybka, dlatego z nami nie musisz zastanawiać się, jak przewieziesz tak ciężki ładunek. Jakość naszych produktów potwierdzają spełniane rygorystyczne normy i otrzymane certyfikaty. Nasz rozbudowany park maszynowy pozwala na realizację licznych zleceń każdego dnia, dlatego dbamy o terminy i nie narażamy naszych klientów, zarówno prywatnych, jak i inwestorów, na czekanie i opóźnienia.

Oferujemy zróżnicowane produkty z granitu, nie tylko oporniki granitowe, ale także kostkę granitową, schody, parapety, kamień ogrodowy i wiele innych. Jesteśmy specjalistami w branży kamieniarskiej, która jest nie tylko naszą pracą, ale i pasją.