Płytki granitowe

Płytki wykonane z granitu znajdują swoje zastosowanie podczas całego procesu wykończenia domu. Można je wykorzystać zarówno przy urządzaniu tarasu, jak i wnętrz, na przykład do tworzenia schodów. Takie kafelki kupują nie tylko osoby prywatne, ale także instytucje, bo granit jest elegancki i wnosi wrażenie luksusu do wnętrza. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży kamieniarskiej wiemy, jak produkować płyty granitowe tak, by były wytrzymałe i efektowne, sprawdzały się w każdym budynku i nawet po dłuższym czasie robiły wrażenie na gościach.

Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Płytki w naszej ofercie

Oferujemy płytki w kolorach ciemnej i jasnej szarości. Są one przeznaczone do wnętrz i na zewnątrz. Proponujemy naszym klientom granit płomieniowany, szczotkowany i polerowany.

Szara

Posadzka granitowa szara

Czarna

plytka-granitowa-czarna-1-1024x461

Sprawdź naszą ofertę produktów z granitu

Granit – kamień na miarę Twoich potrzeb

Człowiek zna granit od dawna. To kamień naturalny, a konkretnie skała głębinowa, składająca się przede wszystkim z kwarcu, biotytu, plagioklazu i ortoklazu. Można go znaleźć na wszystkich kontynentach. W Polsce pozyskuje się go na południu i północnym wschodzie.

Ten budulec jest odpowiedzią na mnóstwo problemów związanych z budownictwem, ponieważ jest wyjątkowo trwały i nie wymaga żadnej konserwacji, dzięki czemu długo zachowuje początkowy wygląd. Możemy to zobaczyć na własne oczy, przyglądając się kamiennym posadzkom w pałacach i zamkach sprzed setek lat. Ma charakterystyczny wygląd i jest nie do pomylenia z innym kamieniem. Ponadto jest odporny na wszelkie czynniki atmosferyczne, więc nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem wiatru, śniegu czy deszczu, a także nie ściera się i bardzo trudno jest go porysować. Jego trwałość sprawia, że znajduje zastosowanie praktycznie wszędzie, zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach.


Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Rodzaje płytek granitowych

Oferujemy płytki podłogowe i ścienne. Najczęściej stosuje się płytki granitowe 60×60 cm, ale często produkujemy także kafle na wymiar. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie nasze propozycje.

Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Zastosowania naszych płytek

Nasze kafle mogą być stylowym dopełnieniem ogrodów i tarasów. Można z nich układać także podjazdy. Doskonale sprawdzą się również na balkonach. Płytki granitowe zewnętrzne można też wykorzystać do tworzenia efektownych fontann lub innych dekoracji ogrodowych. Można je wykorzystać także do tworzenia mebli kamiennych do ogrodów czy na taras. Ponadto można je układać na ścianach zewnętrznych.

Granit sprawdza się we wnętrzach, nadając im nieco surowszy, ale przy tym bardziej naturalny wygląd. Choć granit jest kamieniem, dobrze reaguje na ogrzewanie podłogowe i długo oddaje ciepło, dlatego znajdzie swoje zastosowanie nawet w domach, w których są dzieci. Płytki z granitu stosuje się z powodzeniem w łazienkach i kuchniach, bo są odporne na wilgoć i łatwe w czyszczeniu, nie wymagając przy tym żadnej konserwacji. Kreatywnie wykorzystany granit na podłogę może także nadać charakteru salonom i jadalniom. Nasze kafle granitowe znalazły już swoje miejsce w wielu nowoczesnych mieszkaniach, także tych o bardziej ponadczasowym charakterze. Doskonale prezentują się również we wszelkich urzędach, muzeach, bankach i innych instytucjach.

Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

Płytki granitowe


Dowiedz się więcej na temat naszych produktów z granitu

iGranit – posadzki granitowe dla Ciebie

Wybierając naszą firmę brukarską masz gwarancję, że zakupione przez Ciebie kafelki będą efektownie się prezentować przez długi czas. Zajmujemy się tą branżą od wielu lat, łącząc zawód z pasją. Korzystamy z lokalnych, strzegomskich złóż granitu, obsługując klientów zarówno z okolic, jak i z całej Polski. W ciągu naszej działalności udało się nam pozyskać także wiernych klientów, którzy korzystają stale z naszych usług. Za naszymi płytkami przemawiają deklaracje zgodności i certyfikaty, które potwierdzają ich wytrzymałość. Jesteśmy przygotowani nawet na najbardziej nietypowe zlecenia dzięki nowoczesnemu parkowi przemysłowemu. Zapewniamy zamówienia door-to-door, dzięki czemu klient nie musi się martwić o transport płyt. Proponowane przez nas rozwiązania transportowe wypracowaliśmy dzięki długiej współpracy z firmami przewozowymi, co przekłada się na korzystne ceny i satysfakcjonujący czas dostawy.

Dbamy o jakość każdej naszej płytki, dzięki czemu służą one przez całe lata. Największą wartością dla nas jest trwałość naszych produktów. Jeśli chcesz zobaczyć nasze produkty na żywo, nie czekaj – możesz im się przyjrzeć z bliska nie tylko w Strzegomiu, ale także w Łodzi. Zapraszamy do kontaktu!

Jak przebiega transakcja?

Transakcję zaczynamy od wyboru koloru płyt oraz ich wymiarów. Na tej podstawie możemy dokonać wyceny produkcji. Po zamówieniu płyt przystępujemy do ich produkcji i obróbki zgodnie z życzeniami klienta. Czas realizacji zależy przede wszystkim od tego, jaka ilość płyt została zamówiona i jak czasochłonne będzie przygotowanie jednego kafla. Oferujemy także transport, dzięki któremu zamówione kafelki granitowe dostarczymy w sposób bezpieczny i szybki.

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie wedle Państwa preferencji.